Alpok Adria Tour V. állomás - Vir

Találatok: 1445

Az Alpok Adria Tour versenysorozat ötödik állomásán, a Horvátországi Virben a magyar versenyzők remekül szerepeltek.

A versenyhétvégén 2 aranyérmet, 7 ezüstérmet, 4 bronzérmet és rengeteg pontot érő helyezést szereztek.

Runabout GP2 kategóriában Cseke Zsolt állhatott a dobogó legfelső fokára, Runabout GP1 király kategóriában pedig ezüstérmes lett.

Runabout GP4 kategóriában Major Marcell ezüstérmet szerzett, Frőhlich Kata 4., Stefán Saláth 7., Sümegi Martin 9. helyen zárta a versenyt.

Runabout GP3 kategóriában Major Marcell bronzérmet szerzett, Stefán Saláth 8., Frőhlich Kata 9. lett.

Ski GP3 kategóriában Sümegi Martin aranyérmes, Markus Erlach ezüstérmes, Christina Mahringer bronzérmes, Jozef Bohuslav 4., Hovorka Viktor 5., Puskás Zoltán 6. helyezett lett.

Ski Veterans GP1 kategóriában Déri Attila ezüstérmes, Jozef Bohuslav bronzérmes, Szép Attila 4., Futó Attila 5., Markus Erlach 6. lett.

Ski GP1 kategóriában Sümegi Martin 5., Szép Attila 6., Déri Attila 7., Ribnikár András 9. helyezettként zárta a versenyt.

Ski Ladies GP1 kategóriában Christina Mahringer ezüstérmes lett.

Ski Novice Stock kategóriában Mérten Károly ezüstérmet, Kuchta Krisztián 5. helyezést szerzett.

Ski Junior GP3.2 kategóriában Jászai Csongor állhatott a dobogó második fokára, őt követte Puskás Zoltán, aki bronzérmes lett, Ifj. Komonyi Lajos 5. helyezést ért el.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményéhez.