12 érmet és pontot érő helyezéseket gyűjtöttek versenyzőink az Alpok Adria Tour utolsó állomásán

Találatok: 1477

Az elmúlt évekhez hasonlóan a magyar versenyzők 2018.09.15-16-án a Horvátországi Vir szigetén zárták az Alpok Adria Tour versenysorozatot.

A hétvégén összesen 12 érmet és pontot érő helyezéseket gyűjtöttek versenyzőink.

Runabout GP1 kategóriában Cseke Zsolt bronzérmet szerzett, Kéri Attila 11. helyen végzett.

Runabout GP2 kategóriában Eidner Reiner aranyérmet, Cseke Zsolt ezüstérmet szerzett, Kéri Attila 4. helyezett lett.

Runabout GP3 kategóriában Vásári Ildikó 4. helyezett lett.

Runabout GP4 kategóriában Vásári Ildikó 4., Cseke Zsolt 8. helyezett lett.

Ski GP1 kategóriában Szabó Gábor aranyérmes, Szabó Barnabás bronzérmes, Markus Erlach 9., Bíró Péter 10. helyezett lett.

Ski GP2 kategóriában Markus Erlach 5., Szép Attila 6. helyen zárta a versenyt.

Ski GP3 kategóriában Sümegi Martin állhatott a dobogó legfelső fokára, Szabó Barnabás ezüstérmes, Markus Erlach bronzérmes, Hovorka Viktor 6., Christina Mahringer 8., Szeredi Gergő 10. helyezett lett.

Ski Veterans GP1 kategóriában Bíró Péter állhatott a dobogó legfelső fokára, Szép Attiláé pedig a dobogó harmadik foka lett, Déri Attila 4., Futó Attila 5. Puskás Zoltán 6. helyezett lett.

Ski Ladies kategóriában Christina Mahringer ezüstérmes lett.

Ski Novice Stock kategóriában Szeredi Gergő aranyérmes, Kuchta Krisztián 5. helyezett lett.

Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményéhez.